top of page

מזה ppc ?

מזה ppc

PPC או בשמו המלא PAY PER CLICK הוא בעצם שיטת תמחור שיש לגוגל להציע ב GOOGLE ADS אשר הינה הפופולרית ביותר בקידום עסקים באינטרנט.

העיקרון שעומד מאחורי שיטת התמחור הוא הצגת מודעות במנוע החיפוש של גוגל, התשלום הינו תשלום פר הקלקה של אדם מסוים במודעה שלך.

שיטה זו נחשבת לאחת מהפופולרית והנפוצה ביותר במנועי החיפוש- לאו דווקא רק גוגל.

השיטה מאפשרת לבנות קמפיין במערכת הפרסום של גוגל אדס ומאפשרת ליצור קמפיינים ממומנים בכל נושא ובכל מילת חיפוש במנועי החיפוש של גוגל.

המודעות מופצות במנוע החיפוש של גוגל אך גם באתרים ברחבי העולם בהם יש פרסומות של גוגל אשר עוקבות אחרי תנועת החיפוש של הגולשים (גוגל רימרקטינג).

קידום אתרים בשיטת PPC או בשמו בעברית קידום ממומן בגוגל מאפשר לבית עסק לשדרג את כמות הלקוחות הפוטנציאלים שלו באופן מיידי ולקבל בוסט של לקוחות.

פתיחת הקמפיין בגוגל אדס מאפשרת לכל אחד להקים קמפיין---> לבחור את מילות החיפוש הרלוונטיות לעסק שלו----> ליצור מודעות מובילות שלקוחות יאהבו לקרוא ולהפעיל את הקמפיין.

בתוך מספר שעות תוכלו לראות גלים ראשונים של לקוחות פוטנציאלים אשר יגיעו לאתר העסק שלכם.

בניית קמפיין מוביל שיוכל לשים את העסק שלכת במפת החיפושים של גוגל בישראל, דורשת עבודה יסודית ומקצועית.

לכן, לבניית קמפיין פרסום בגוגל ולקידום ממומן בגוגל מומלץ ליצור קשר רק עם המומחים בפייג אפ.

למה למצוא מקדם אתרים PPC לאתר ולבית העסק שלך?

בעוד מערכת הפרסום של גוגל נראת אומנם ידידותית למשתמש וקלה לתפעול, אך רבים לא יודעים לתפעל ולערוך קמפיין בצורה מיקצועית וניתן ליצור קמפיין ״מבוזבז״ ולא אפקטיבי וכספי הקמפיין יזרקו לפח.

מכיוון שעלויות הפרסום נכללות באופן בניית הקמפיין( תשלום פר קליק למודעה) למי שאינו מתמצא בעריכת הקמפיין באופן אפקטיבי יבזבז את כספו לשווא.

זה נכון, כל אחד מאיתנו יכול להקים קמפיין עצמאי ולגרום לאתר שלו להופיע בגוגל אך באיזה מיקום? ובאיזה מחיר?

צוות מקצועי יוזיל את עלויות הפרסום ויגרמו לקמפיין שלכם להיות אפקטיבי הרבה יותר על מנת לקדם את אתר העסק שלכם למעלה בתוצאות החיפוש.

אצלנו תוכלו למנף את הקמפיין שלך לקהל יעד מדויק יותר ובכך לגרום לקמפיין להיות הרבה יותר אפקטיבי ליצירת לידים עסקיים חדשים לעסק שלך.

לשאלות נוספת ולקידום העסק באינטרנט חייג: 054-738-16-18 מייל:info@pageup.co.il                           
bottom of page