איך מפרסמים בגוגל

איך לפרסם בגוגל ממומן

פרסום בגוגל הפף להיות אימפריה אדירה שיש לה נגיעה לכל תחומי החיים בעולם הדיגיטלי. לרבים מאתנו יש חשבון דואר אלקטרוני של גוגל, אנחנו מחפשים מידע במנוע החיפוש שלה, הטלפונים החכמים שלנו פועלים על מערכת ההפעלה שלה (אנדרואיד) וישנם כלים רבים נוספים שלה שבהם אנו עושים שימוש באופן קבוע.

את היתרונות האלו גוגל הופכת לכסף על ידי הקמת מערכת פרסום ענקית, יעילה ומצליחה מאוד. לכן בעלי עסקים מכל הסוגים צריכים לדעת איך לקדם את העסק באינטרנט בכלל ובגוגל בפרט ואיך להשתמש ביתרונות שלה כדי להגיע באופן ממוקד לקהלי היעד שלהם ולהגדיל את מעגל הלקוחות.

איך עובד הפרסום בגוגל

גוגל מפעילה מערכת פרסום בשם “AdWords”. בעזרת המערכת הזו ניתן להציב מודעות גם בתוך דפי תוצאות החיפוש של מנוע החיפוש וגם בתוך אתרים רבים שעובדים איתה בשיתוף. כל מודעה שאתם מעלים מופעלת על ידי טריגר של ביטוי חיפוש מסוים. כלומר, אתם מגדירים מראש, כאשר אתם מפרסמים בגוגל, באילו מקרים תופיע המודעה שלכם. לדוגמה, אם אתם מפעילים עסק של ראיית חשבון, תרצו שהמודעה שלכם תופיע כאשר המשתמשים מחפשים "רואה חשבון מומלץ".

כאשר אתם מפרסמים בגוגל יש לכם את היכולת לראות מהו נפח החיפוש הממוצע של ביטויים שונים ולהחליט לפרסם את המודעה רק כאשר מחפשים ביטויים אלו. בעזרת המערכת של גוגל ניתן לסנן ולמקד את הקמפיין שאתם מפעילים. לדוגמה, אם תרצו שהמודעה תופיע רק אצל משתמשים במיקום מסוים – הדבר אפשרי.

המודעות לא מופיעות רק במנוע החיפוש עצמו, כאמור, אלא גם באתרים של רשת השותפים של גוגל. מדובר באתרים מגוונים ושונים, והמודעה שלכם תופיע בדרך כלל באתרים רלוונטיים בלבד.

תהליך הפרסום עצמו, מתחיל בבחירת יעדים לקמפיין, פתיחת חשבון בגוגל AdWords, בחירת ביטויי חיפוש והגדרות שונות של הקמפיין, בחירת מחיר לקליק ותקציב (על כך יורחב בהמשך) וניסוח המודעה. מדובר בתהליך שניתן לבצע במהירות, והמודעה שלכם תתחיל להיות מוצגת תוך זמן קצר ביותר.

איך מפרסמים בגוגל - כמה עולה הקמפיין?

קמפיין של פרסום בגוגל בנוי בצורת תמחור שנקראת PPC – תשלום פר קליק. החיוב על המודעה מתבצע רק בכל פעם שמשתמש כלשהו לוחץ על המודעה, ולא בכל פעם שהיא מוצגת. במודל חיוב זה ניתן לבחור מראש כמה יעלה כל קליק או לתת למערכת של גוגל להגדיר זאת באופן אוטומטי.

כדי לדעת איך מפרסמים בגוגל כמו מקצוענים יש להכיר היטב את האפשרויות השונות ולצבור ניסיון בעבודה עם המערכת. לכן מומלץ להיעזר באנשי מקצוע בתחום כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

לשאלות נוספת ולקידום העסק באינטרנט חייג: 054-738-16-18 מייל:info@pageup.co.il                           
איך מפרסמים בגוגל ממומן