מומחה לפייסבוק

מומחה לפייסבוק

הפייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה והמוכרת ביותר בעולם. כיום ממוצע הגולשים באינטרנט בעולם עומד על כ 1.5 מליארד גולשים וכיום מרבית הגולשים מעבירים את זמנם הפנוי בגלישה ברשת החברתית פייסבוק. 

כמות הגולשים בפייסבוק הפכה את עולם הפרסום ברשתות החברתיות לכדאי ומשתלם ביותר.

הפרסום בפייסבוק מאפשר לכל אחד לפתוח פרופיל עסקי ולפרסם מודעות המיועדות לקהל הגולשים.

למערכת הפרסום של פייסבוק יש את האפשרות לפלח בין קהלים לפי מגדר, גיל, דעות פוליטיות, עיסוקים ופילוחים נוספים מה שגורם לפרסום בפייסבוק להיות אפקטיבי הרבה יותר ממדיות פרסום כאלה ואחרות.

פייסבוק מאפשרת לכל אחד ליצור מודעות לקהל מתאים יותר וליצור קמפיין פרסום אפקטיבי, מוזל וכדאי.

בעזרת כלי הפרסום ניתן לפלח ולבדל מי קהל היעד של אותו קמפיין.

כלי הפרסום היחודיים לפייסבוק מאפשרים לעצב מחדש את עולם הפרסום ולקבוע חוקים חדשים בעולם הפרסום העכשוי.

אומנם הליך הפרסום נראה קל וידודתי למשתמש, אך ישנן פעולות חשובות שרק מומחה בפייסבוק יוכל לעזור, בין אם בניית תוכנית אסטרטגית והקמת קמפיין אפקטיבי יותר, מומחה לפרסום בפייסבוק יוכל לעזור בכל עת ויחסוך לכם עלויות רבות. 

אחד מהנקודות הבולטות שמומחה לפייסבוק יוכל לעזור הוא בבניית קמפיין ראשוני: בחירת יעדי הפרסום, פילוח הפרסום, מעקב אחר מדדי פעילות, מעקב אחרי קמפיינים מתחרים, תגובות לגולשים ועוד. 

 

אם החלטתם לקדם את העסק שלכם בעולם הדיגיטל ובמיוחד בעולומות ה social , מומלץ לפנות למומחה לפייסבוק שיסייע בבניית קמפיין הפרסום וינהל את דפי הפייסבוק של העסק.

 

ניהול מערך הפרסום כולל בטוחו כתיבת הפוסטים ועיצובם, בהמשך נדרש לבצע אופטימיזציה תמידית על מנת לשפר את קמפיין הפרסום, מומחה לפייסבוק אחראי על הניהול השוטף ולהגשמת יעדי הפרסום.

לשאלות נוספת ולקידום העסק באינטרנט חייג: 054-738-16-18 מייל:info@pageup.co.il