מיתוג לעסקים.jpeg

חבילת מיתוג לעסק

מהיום כל עסק חייב שתהיה לו חבילת מיתוג לעסק שלו. כיום אנחנו חיים בעולם תחרותי ביותר, והתחרות הזו מאפיינת את כל תחומי העיסוק השונים בשוק. בכל תחום שבו אתם עוסקים ישנה תחרות גדולה על כל לקוח. הדבר נכון גם בעולם של מכירת מוצרים וגם בעולם השירותים. בנוסף לתחרות הגדולה שגם ככה קיימת בתחומים עסקיים, הופעת המימד החדש של עולם הפרסום באינטרנט הופך את התחרות הזו לקשה עוד יותר.

השיווק באינטרנט הפך להיות חזית נוספת שבה כל עסק צריך להתמודד. זה אומר שהוא צריך שיהיה לו חבילת המיתוג המורכבת ממספר נקודות עיקריים: אתר ייצוגי ויפה, פרופילים מעודכנים של רשתות חברתיות וגם קמפיין אחד או שניים שרצים בקידום ממומן. כל בעל עסק שרוצה להקדים את המתחרים שלו ולהגיע לקהלים פוטנציאליים שיכולים להתעניין במוצר שלו – חייב לעסוק גם בפרסום ממוקד ברשת.

הפרסום הזה מצריך גם מיתוג מדויק ואפקטיבי שנעשה עם חבילת מיתוג לעסק. המיתוג מתייחס גם לשפה הגרפית והוויזואלית שבה העסק משתמש בפלטפורמות השונות, וגם למסרים השיווקיים שהוא משתמש בהם באופן קבוע.

מה כוללת חבילת מיתוג לעסק

ישנם סוגים שונים של חבילות מיתוג לעסק שמוצעות בשוק. העלות שלהן תשתנה בהתאם לכמות הפריטים שחברת הפרסום תציע למתג. חבילת מיתוג לעסק צריכה לכלול לפחות עיצוב של לוגו עבור העסק, עיצוב חתימה לדואר האלקטרוני ועיצוב תמונת פרופיל לפייסבוק ולרשתות החברתיות האחרות. דברים נוספים שהיא יכולה לכלול הם עיצוב של כרטיסי ביקור ועיצוב של ניירות מודפסים עם הלוגו של בית העסק. כאשר מדברים על שיווק דיגיטלי, חבילת המיתוג צריכה לכלול גם בניית אתר אינטרנט תדמיתי.

בניית אתר בדרך כלל תייקר מעט את החבילה, אך מדובר בדבר הכרחי למדי, אם לעסק עדיין אין אתר אינטרנט משלו.  

איך מייצרים מיתוג איכותי שמדבר ללקוחות

חבילת מיתוג לעסק שבאמת עובדת חייבת לקחת את היתרונות של העסק ולתרגם אותם לאלמנטים ויזואליים. אחד הכללים החשובים בעולם המיתוג לעסקים הוא דיבור בשפה אחידה. כלומר, יש לבחור שפה ויזואלית אחידה ולהשתמש בה בכל הפלטפורמות השיווקיות של העסק.

כאשר מקפידים על שפה אחידה, ניתן להגביר את המודעות למותג ולשפר את יכולת החשיפה שלו. כלל חשוב נוסף נוגע לרמת החשיפה. מרגע שמתחילים בתהליך המיתוג, יש לדאוג לחשיפה רבה ככל האפשר של העסק ולכן מומלץ לבצע קמפיינים שיווקיים רבים באינטרנט וגם מחוצה לו.

בעזרת מיתוג איכותי שמדבר לליבם של הלקוחות הפוטנציאליים ניתן לייצר נאמנות למותג וגם להגיע לקהלים חדשים שעדיין אינם מכירים את המותג שלכם.

לשאלות נוספת ולקידום העסק באינטרנט חייג: 054-738-16-18 מייל:info@pageup.co.il